Projekt Edison míří na Trivis

Osm stážistů z celého světa dorazí začátkem února do Karlových Varů, aby pomohli našim studentům procvičit se v angličtině, poznat nové kultury, tradice a zvyky.

Projekt EDISON, zaštítěný organizací AIESEC, probíhá na naší škole již podruhé, a půdu Trivisu díky němu navštíví studenti např. z Indonésie, Indie, Srbska, Gruzie, Ukrajiny, Hong-Kongu či Tchaj-wanu.

Přijímačky nanečisto – výsledky

Byli jste si u nás vyzkoušet PŘIJÍMAČKY NANEČISTO? Podívejte se, jak jste dopadli.

Výsledky zde: Přijímačky na nečisto – výsledky.

Informace pro uchazeče o studium

Sdělení MŠMT, kterým se určuje časový rozvrh konání písemných testů jednotné přijímací zkoušky do 1. ročníku (1. kolo).
Informace k přijímacím zkouškám 2020

Kroužek fyzické přípravy, kroužek sebeobrany

KROUŽEK FYZICKÉ PŘÍPRAVY vedený Petrem Šikýřem

Kroužek fyzické přípravy ke službě v bezpečnostních sborech a ozbrojených silách má za úkol připravit naše žáky, kteří se po skončení školy budou hlásit k výše uvedenému, ke splnění fyzických testů na jednotlivé obory. Hodina je zaměřena nejen na jednotlivé disciplíny, ale i na další rozvoj fyzických dispozic jednotlivců.

Rozvrh hodin kroužku

Dívky úterý 14:15 – 15:15
Chlapci středa 14:15 – 15:15

 

KROUŽEK SEBEOBRANY vedený Miroslavem Ponertem

Kroužek sebeobrany je nadstavbou výuce sebeobrany, která probíhá na Trivis s.r.o. v rámci ŠVP. Žáci zde více prohlubují znalosti v bojových uměních a zdokonalují se v technikách a filosofii. Systém, ve kterém se žáci zdokonalují, je Shorinji Kempo (japonské bojové umění). Kroužek sebeobrany probíhá v budově Městské policie Karlovy Vary.

Shorinji Kempo je moderní japonské bojové umění kombinující tvrdé a jemné techniky boje, meditaci, filosofii a metody použití tlakových bodů a masáží. Důraz je tedy kladen jak na fyzický, tak i duševní rozvoj jednotlivce. V Shorinji Kempo se střetávají čínské a japonské tradice. Neodmyslitelnou součástí Shorinji Kempo je filosofie vycházející ze zenového buddhismu. Přestože Kempo slouží jako účinná sebeobrana, není cílem útočníka vážně, natož pak smrtelně zranit. Jedno z ústředních motto Shorinji Kempo zní „Láska bez síly je bezmocná, síla bez lásky je násilí“.

Rozvrh hodin kroužku

Úterý 16:30 – 18:30
Čtvrtek 16:30 – 18:30

 

Přijímací zkoušky 2020

Dovolujeme si informovat všechny deváťáky a jejich rodiče, že přijímací zkoušky na naší školu se uskuteční dle následujícího harmonogramu:

  • 1. termín – 14. dubna 2020
  • 2. termín – 15. dubna 2020

Přijímací zkoušky začnou v 8:30* testem z matematiky, český jazyk bude začínat v 10:50*.

*Čas může být Cermatem ještě upraven, o případné změně vás budeme včas informovat.

Najdete nás na FB i Instagramu

Chcete se dozvědět o naší škole víc? Mít informace tzv. z první ruky? Vědět, co se chystá, nebo se aktuálně děje? Sledujte nás na sociálních sítích!

https://www.facebook.com/TrivisKV/

https://www.instagram.com/triviskv/

Rozvrh 2.DA z 20.11.2019

Rozvrh 3.DA z 09.12.2019

 

 

 

Datum: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozvrh dálkového studia